Březen 2011

pořád 56.něco

8. března 2011 v 20:02 | Elise |  moje fotky
VIDÍTE NĚJAKOU ZMĚNU, HOLKY? já teda moc ne :-/

Vstávat a cvičit!

1. března 2011 v 12:22 | Elise |  deníček
Holky, je to děs!!! Celou tu dobu, co jsem tu nebyla, jim jako prase!
Když jsem hladověla a zhubla až na 52.8 a teď začla zase normálně jíst i s nějakejma těma běžnejma prohřeškama, skoro všechno se mi to vrátilo zpátky! A jsem zase na 56.2 :((( už nemůžu hladovět, pak se to zas všechno vrátí. Začnu pořádně cvičit! Jo, taky mi už došlo, že hubnout nezdravě nemá smysl. Sice pozdě, ale přece.
Chce to nějaký penízky na lekce cvičení a pevnou vůli na cvičení doma. V úterý mám tancování, ve středu chci chodit na power jógu a v pátek na zumbu, co myslíte? Posilovat aspoň na bříško musim denně i doma, bude to fuška. Ale musim to dokázat prostě! A taky nejezdit domu jednu zastávku autobusem, ale pěkně si ten kopec vyšlápnout!
Večer jsem doufám hodím nějaký thinspo, co aspoň trošku zdravě vypadá! A taky Vás oběhnu a podívám se, co máte novýho, pěkně jsem Vás zanedbávala, mrzí mě to*
Je mi dneska hrozně blbě, asi od tý nemoci zase. Nedivim se, že by se to zas zhoršilo, když jsem sežrala na co jsem přišla! Zůstala jsem doma, nic se mi nechce dělat, jsem vyčerpaná a je mi pořád na zvracení, tak nevim.

dneska
snídaně: nic - spánek
oběd: zatim 5 piškotů

Mějte se krásně,
držte se kočky,
Elise